KOSMETYKI DO OPALANIA 

KOSMETYKI DO OPALANIA
Sortuj wg
Pokaż:

Marzysz o miękkiej i aksamitnej skórze z piękną opalenizną? SOS dla skóry w trakcie opalania i po dzięki swojej gęstej konsystencji zapewnia niezawodną ochronę przed oparzeniami słonecznymi oraz regeneruje skórę po oparzeniach słonecznych. Olejek ylang-ylang utrwali piekny tonus opalenizny.

Szukasz ochrony przed promieniami UV i chcesz mieć piękną opalenizną? Krem zapewnia wysoką ochronę przed promieniami UV, i odpowiada za piękną i równomierną opaleniznę. Dzięki aktywnym składnikom zawartym w kremie opalenizna szybko się utrwala, a jednocześnie krem podtrzymuje naturalną równowagę wodną w skórze.

Marzysz o miękkiej i aksamitnej skórze z piękną opalenizną? Polecamy olejek do równomiernej opalenizny SPF4 z beta-karotenem. Zapewnia ochronę przed promieniami UV, aktywnie zmiękcza i odżywia skórę, odpowiada za piękną i równomierną opaleniznę. Dzięki aktywnym składnikom opalenizna szybko się utrwala. Olejek utrzymuje naturalną równowagę wodną w skórze, czyniąc ją miękką i aksamitną.

Żel chłodzący do ciała z D-pantenolem to naturalny i skuteczny środek do regeneracji skóry po opalaniu. Delikatnie i szybko łagodzi wrażliwą skórę, nawilża i chłodzi, zapewniając przyjemne uczucie komfortu i świeżości. D-pantenol sprzyja szybkiemu gojeniu się skóry i odbudowie uszkodzonych komórek. Ekstrakt z mięty pieprzowej zapewnia przyjemny efekt chłodzenia, łagodzi podrażnioną skórę.

Szukasz wysokiej ochrony przed promieniami UV? Krem SPF50 o lekkiej konsystencji zapewnia niezawodną ochronę przed słońcem. nawilża i zmiękcza skórę podczas przebywania na słońcu. Zawarty w kremie olejek z pestek malin ma silne działanie ochronne przed promieniami słonecznymi i, jednocześnie regeneruje i nawilża skórę.

35,00 zł
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Naturalny Olejek do opalania SPF 4, naturalne kremy do opalania SPF 30, SPF50, krem-masło SOS dla skóry w trakcie opalania i po, naturalny żel chłodzący po opalaniu.