Lista produktów: SPLAT Piękny i Zdrowy Uśmiech

SPLAT - Kompleksowa ochrona jamy ustnej opracowana w celu skutecznego i szybkiego usuwania osadu nazębnego, wybielania szkliwa, ochrony przeciwpróchniczej i wzmocnienia szkliwa, co korzystnie wpływa na zdrowie dziąseł i zapewnia świeży oddech na długi czas.

Pasty do zębów Splat zawierają Dissolvine, cząsteczki hydroksyapatytu wapnia (nHap), aktywne naturalne składniki: babkę lancetowatą, polifenol brzozy i sodę oczyszczoną. Każdy produkt jest unikalny. Wyróżnia się komponentami naturalnymi, olejkami eterycznymi, wyciągami z roślin leczniczych zapewniając skuteczne działanie profilaktyczne.    

Sortuj wg
Pokaż:

Sensitive Medium Antybakteryjna szczoteczka z jonami srebra SPLAT do oczyszczenia bardzo wrażliwych zębów i dziąseł.

Każde włosie szczoteczki jest podzielone na cztery części i zaokrąglone w celu uniknięcia mikrozarysowań na powierzchni szkliwa. Jony srebra na włosiu zapewniają długotrwałe działanie antybakteryjne.

Twardość: Medium

Kolor: szczoteczki-biały, włosia-zielony

Zawartość: 1 szt.

Pasta przeznaczona jest do odbudowy szkliwa i zmniejszenia wrażliwości zębów. Wysoka zawartość składników aktywnych pozwala wzmocnić szkliwo już po kilku dniach stosowania. Połączenie naturalnego enzymu papainy ze składnikiem Polydon® zapobiega powstawaniu na zębach osadu i kamienia. 

Pojemność: 40 mlIdealna w podróży!

Biocomplex pasta do zębów - świeży oddech na dłużej – BIOMED dla dzieci powyżej 6 lat i dorosłych.

Bogata zawartość ekstraktów roślinnych chroni przed bakteriami i nieprzyjemnym zapachem z ust. Zanurz się w całkowitej zgodzie z naturą! Potwierdzony klinicznie efekt czyszczenia!

98% naturalnych składników

Pojemność: 100 g

Calcimax pasta do zębów - wzmocnienie i remineralizacja szkliwa BIOMED dla dzieci powyżej 6 lat  i dorosłych

Kompleks z alg głębinowych i różowej gliny oraz hydroksyapatyt wapnia chroni przed próchnicą i skutecznie remineralizuje szkliwo zębów.

Zanurz się w całkowitej zgodzie z naturą! Potwierdzony klinicznie efekt czyszczenia!

99% naturalnych składników

Pojemność: 100 g

Szczoteczka INNOVA to idealne rozwiązanie dla osób cierpiących na nadwrażliwość zębów. Szczoteczka jest bezpieczna dla dziąseł i zapewnia optymalne czyszczenie. Dba o Twoje zęby, nie podrażniając przy tym dziąseł.

Zawartość: 1 szt.

Propoline pasta do zębów - mocne i zdrowe dziąsła zapobiega krwawieniom - BIOMED dla dzieci powyżej 6 lat i dorosłych.

Tonizująca pasta do zębów BIOMED Propoline z olejkami eterycznymi i propolisem dba o zdrowie dziąseł i profilaktykę krwawień. Zanurz się w całkowitej zgodzie z naturą! Potwierdzony klinicznie efekt czyszczenia!

98% naturalnych składników

Pojemność: 100 g

Kompleksowa higiena i wybielanie wrażliwych zębów Ultracomlex z olejkami eterycznymi goździkowców, anyżu i skórki cytryny.

Bioaktywny wapń Calcis® wzmacnia szkliwo zębów, zmniejsza ich nadwrażliwość. LUCTATOL® hamuje rozwój bakterii próchnicotwórczych. Papaina roślinny enzym skutecznie rozbija płytkę nazębną i przywraca naturalną biel szkliwa. Zapewnia świeży oddech na długo. 

Pojemność: 275 ml

BIocalcium Płyn do płukania jamy ustnej Odbudowa szkliwa i Bezpieczne Wybielanie zawiera hydroksyapatyt

Połączenie hydroksyapatytu i bioaktywnego wapnia Calcis® wspomaga remineralizację szkliwa. Formuła LUCTATOL® hamuje rozwój bakterii wywołujących próchnicę, chroni przed powstawaniem płytki nazębnej aż do 96%. Naturalne olejki ze skórki cytryny i anyżu działają przeciwzapalne.

Pojemność: 275 ml

Sensitive pasta do zębów - mocne szkliwo i zmniejszona nadwrażliwość - BIOMED dla dzieci powyżej 6 lat i dorosłych.

BIOMED Sensitive z hydroksyapatytem wapnia do wzmocnienia szkliwa i wyeliminowania przyczyny nadwrażliwości zębów. Zanurz się w całkowitej zgodzie z naturą!

99% naturalnych składników

Nie zawiera SLS/SLES, parabenów, fluoru, syntetycznych aromatów i barwników

Pojemność: 100 g

SUPERWHITE PASTA DO ZĘBÓW - DELIKATNIE WYBIELA I WZMACNIA WRAŻLIWE SZKLIWO - BIOMED DLA DZIECI POWYŻEJ 6 LAT I DOROSŁYCH.

PASTA DO ZĘBÓW BIOMED SUPERWHITE Z NATURALNYM OLEJEM KOKOSOWYM I PAPAINEM DO DELIKATNEGO WYBIELANIA SZKLIWA WRAŻLIWYCH ZĘBÓW. ZANURZ SIĘ W CAŁKOWITEJ ZGODZIE Z NATURĄ!

Nie zawiera SLS/SLES, parabenów, fluoru, syntetycznych aromatyzatorów i barwników

Pojemność: 100 g

Szczoteczka do kompleksowej higieny jamy ustnej Complete Medium SPLAT

Każde włosie szczoteczki do zębów zwęża się ku końcowi, co gwarantuje doskonałe czyszczenie. Włosie podobnie do nici przenika między zębami, zapewniając dokładne czyszczenie przestrzeni międzyzębowych, przydziąsłowej części i trudno dostępnych miejsc.

Twardość: Medium

Kolor: czerwony

Zawartość: 1 szt. 

Multiaktywna pasta do zębów delikatnie dba o biel wrażliwych zębów i zdrowie dziąseł, doskonale odświeża oddech. Zawarty w paście do zębów hydroksyapatyt pomaga wzmocnić szkliwo.

Opakowanie 40 ml - Idealne w podróży.

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów