Lista produktów: SPLAT Piękny i Zdrowy Uśmiech

SPLAT - Kompleksowa ochrona jamy ustnej opracowana w celu skutecznego i szybkiego usuwania osadu nazębnego, wybielania szkliwa, ochrony przeciwpróchniczej i wzmocnienia szkliwa, co korzystnie wpływa na zdrowie dziąseł i zapewnia świeży oddech na długi czas.

Pasty do zębów Splat zawierają Dissolvine, cząsteczki hydroksyapatytu wapnia (nHap), aktywne naturalne składniki: babkę lancetowatą, polifenol brzozy i sodę oczyszczoną. Każdy produkt jest unikalny. Wyróżnia się komponentami naturalnymi, olejkami eterycznymi, wyciągami z roślin leczniczych zapewniając skuteczne działanie profilaktyczne.    

Sortuj wg
Pokaż:

Szczoteczka INNOVA to idealne rozwiązanie dla osób cierpiących na nadwrażliwość zębów. Szczoteczka jest bezpieczna dla dziąseł i zapewnia optymalne czyszczenie. Dba o Twoje zęby, nie podrażniając przy tym dziąseł.

Zawartość: 1 szt.

Kompleksowa higiena i wybielanie wrażliwych zębów Ultracomlex z olejkami eterycznymi goździkowców, anyżu i skórki cytryny.

Bioaktywny wapń Calcis® wzmacnia szkliwo zębów, zmniejsza ich nadwrażliwość. LUCTATOL® hamuje rozwój bakterii próchnicotwórczych. Papaina roślinny enzym skutecznie rozbija płytkę nazębną i przywraca naturalną biel szkliwa. Zapewnia świeży oddech na długo. 

Pojemność: 275 ml

BIocalcium Płyn do płukania jamy ustnej Odbudowa szkliwa i Bezpieczne Wybielanie zawiera hydroksyapatyt

Połączenie hydroksyapatytu i bioaktywnego wapnia Calcis® wspomaga remineralizację szkliwa. Formuła LUCTATOL® hamuje rozwój bakterii wywołujących próchnicę, chroni przed powstawaniem płytki nazębnej aż do 96%. Naturalne olejki ze skórki cytryny i anyżu działają przeciwzapalne.

Pojemność: 275 ml

14,16 zł 17,70 zł -20%
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów