Lista produktów: DIZAO NATURAL

Maski w płachcie Dizao Natural zawierają 99,6% naturalnych składników, ich efekt jest porównywalny z wizytą w gabinecie kosmetycznym. Dizao Natural oferuje maski w płachcie w 4 liniach Express Natur, Klasyczna, BOTO-MEZO i BOTO.

Linia Express Natur -  Maski w płachcie do twarzy oraz maski w płachcie pod oczy (symbol oka w prawym górnym rogu opakowania). Opakowanie zawiera nasycone substancjami aktywnymi płatki włókniny do bezpośredniego nałożenia.

Linia Klasyczna – Maski w płachcie do twarzy i szyi oraz maski w płachcie pod oczy (symbol oka w prawym górnym rogu opakowania). Maski z linii klasycznej należą do profesjonalnych. Opakowanie zawiera; w etapie 1 nasycone substancjami aktywnymi płatki włókniny do bezpośredniego nałożenia oraz w etapie 2 serum o ukierunkowanym działaniu jednocześnie wzmacniającym efekt stosowania maski.

Linia BOTO-MEZO – jest bezpieczną alternatywą dla metody iniekcyjnej. Maski w płachcie do twarzy i szyi z linii BOTO-MEZO należą do profesjonalnych. Opakowanie zawiera; w etapie 1 nasycone substancjami aktywnymi płatki włókniny do bezpośredniego nałożenia oraz w etapie 2 serum o ukierunkowanym intensywnym działaniu jednocześnie wzmacniającym efekt stosowania maski.

Linia BOTO -  Maski w płachcie do twarzy, szyi i pod oczy. Opakowanie zawiera nasycone substancjami aktywnymi płatki włókniny do bezpośredniego użycia.

Sortuj wg
Pokaż:

100% kwas hialuronowy - Naturalna maska w płachcie do twarzy i szyi:

 • nawilża i wygładza zmarszczki,
 • sprzyja syntezie kolagenu i elastyny,
 • poprawia koloryt i zwiększa odporność skóry.
 • SPA-efekt: ekspres-lifting, odbudowa i modelowanie twarzy.

Hydrożelowe złote płatki pod oczy 100% kolagen z ekstraktem róży.

 • Silny lifting,
 • wygładzanie zmarszczek,
 • odżywienie,
 • intensywne nawilżenie,
 • redukcja cieni pod oczami.

Hydrożelowa struktura płatka ściśle przylega do skóry co umożliwia wykonywanie rutynowych czynności, podczas gdy jego topniejąca baza stopniowo wydziela korzystne dla skóry składniki.

Hydrożelowe złote płatki pod oczy 100% kwas hialuronowy

 • Głębokie nawilżenie,
 • spłycenie zmarszczek,
 • redukcja cieni pod oczami

Hydrożelowa struktura płatka ściśle przylega do skóry,  jego topniejąca baza stopniowo wydziela korzystne składniki dzięki czemu skóra lepiej je wchłania.

Hydrożelowe złote płatki pod oczy z filtratem śluzu ślimaka i kwasem hialuronowym.

Jak działają płatki Dizao? Filtrat śluzu ślimaka, główny składnik płatków, wykazuje zaskakujące właściwości nawilżające, wygładzające i regenerujące, pomaga odzyskać jędrność i elastyczność skóry.

Kolagenowa maska w płachcie do twarzy i szyi Żeń-szeń Ekspresowa maska z efektem liftingu, odżywia, działa przeciwzmarszczkowo, modeluje owal twarzy, tonizuje i nawilża.

2-etapowa maska w płachcie Żeń-szeń zawiera: 

- płatki włókniny nasycone substancjami aktywnymi 36 g
- serum nawilżające i wzmacniające efekt stosowania maski 6 g

Naturalna maska w płachcie Czerwony Kawior do twarzy i szyi Kolagenowe Ujędrnienie i ModelowanieOdmładza, spłyca zmarszczki, silnie ujędrnia, blokuje działanie wolnych rodników.

Maska w płachcie z linii klasycznej jest dwuetapowa: 

- etap 1 zawiera płatki włókniny nasycone substancjami aktywnymi 36 g
- etap 2 zawiera serum nawilżające i wzmacniające efekt stosowania maski 6 g

Maska w płachcie z linii BOTO-MEZO walczy ze wszystkimi 8 oznakami starzenia się skóry; wygładza głębokie zmarszczki mimiczne, napina skórę, wyrównuje powierzchnię i poprawia kondycję skóry, rozświetla, ściąga pory, zmniejsza przebarwienia, nawilża.

Etap 1 zawiera płatki włókniny nasycone substancjami aktywnymi 36 g
Etap 2 zawiera serum silnie odmładzające, wzmacniające efekt stosowania maski 6 g

Jedno etapowa maseczka z kwasem hialuronowym na twarz, szyję i pod oczy  intensywnie odżywia i wygładza zmarszczki mimiczne. Biozłoto działa jako przewodnik składników aktywnych w głębsze warstwy skóry. 

Jedno etapowa maseczka na twarz, szyję, pod oczy intensywnie odżywia i wygładza zmarszczki mimiczne. Białka, aminokwasy, minerały i witaminy zawarte w kawiorze mają silne działanie ujędrniające i modelujące. Kompleks peptydów wygładza zmarszczki mimiczne.

Podaruj swojej skórze ekspresową pielęgnację, która jest porównywalna do profesjonalnych zabiegów w salonie SPA! 

Maska w płachcie ekspres lifting, granat i kolagen spektakularnie modeluje owal twarzy. Odżywia i ujędrnia skórę, zapewnia skuteczną poprawę konturu twarzy, aktywuje syntezę naturalnego kolagenu, spłyca nawet głębokie zmarszczki.

Naturalna maska w płachcie do twarzy i szyi Odżywcze Perły intensywnie odżywia, nawilża i wygładza zmarszczki, SPA-efekt: ekspres-lifting, modelowanie twarzy. Dedykowana jest dla cery dojrzałej. 

Maska w płachcie z linii klasycznej jest dwuetapowa:

etap 1 - płatki włókniny nasycone substancjami aktywnymi

etap 2 - serum nawilżające i wzmacniające efekt stosowania maski

8,00 zł 10,00 zł -20%

Naturalna, kolagenowa maska w płachcie do twarzy i szyi Express-lifting dla cery naczynkowej.

Odmładza, wzmacnia naczynia włosowate, spłyca zmarszczki, nawilża, SPA-efekt: modelowanie twarzy.

Maska w płachcie z linii klasycznej jest dwuetapowa:
- etap 1 zawiera płatki włókniny nasycone substancjami aktywnymi 36 g
- etap 2 zawiera serum nawilżające i wzmacniające efekt stosowania maski 6 g

Pokazuje 1 - 12 z 19 elementów