Lista produktów: BIOK

Naturalne pasty do zębów Ecodenta łączą w sobie moc natury i postęp naukowy. Pasty do zębów zawierają źródło naturalnego wapnia Kalident, który wzmacnia szkliwo i wypełnia mikropęknięcia i zarysowania.

Sortuj wg
Pokaż:

Ekologiczna odświeżająca pasta do zębów chroniąca przed odkładaniem się nalotu nazębnego z ekstraktem żurawiny i Kalidentem przeznaczona do codziennej pielęgnacji zębów. Ekstrakt żurawiny zwalcza bakterie nalotu nazębnego i zapobiega przyklejaniu się ich do zębów, w ten sposób chroniąc zęby przed nalotem oraz powstawaniem kamienia nazębnego. 

12,71 zł 14,95 zł -15%

Pasta do nadwrażliwych zębów z ekstraktami rumianku, goździków i Kalidentem ma działanie przeciwzapalne, zmniejsza nadwrażliwość i ból zębów. Wzmacnia szkliwo zębów, wypełnia mikropęknięcia i zarysowania praz zapobiega erozji szkliwa. 

Silnie wybielająca pasta do zębów z czarnym węglem i ekstraktem z zielonej herbaty TeavigoTM. Skutecznie usuwa nalot nazębny, przynosi silny efekt odświeżający. Pasta ma czarny kolor, zawiera aktywowany węgiel drzewny, który znakomicie i w sposób całkowicie bezpieczny radzi sobie z nalotem nazębnym, daje silny efekt wybielający.

Pasta do zębów -  wyciągi z 7 ziół – lipa, skrzyp, brzoza, krwawnik, rozmaryn, szałwia, pokrzywa, Kalident. Zapobiega tworzeniu się kamienia nazębnego. Wyciąg z 7 starannie dobranych ziół chroni przed zapaleniem dziąseł, odświeża i tonizuje jamę ustną. Innowacyjny składnik Kalident pomaga usunąć mikropęknięcia i zadrapania szkliwa.

Termin ważności 12/2018

8,97 zł 14,95 zł -40%

Przeciwpróchnicza naturalna pasta do zębów z aromatem cynamonu zadziwia swoją efektywnością. Innowacyjny składnik – ekstrakt zielonej herbaty TeavigoTM zmniejszają stany zapalne w jamie ustnej, hamują wytwarzanie i działanie bakterii wywołujących próchnicę, zapobiega wykształceniu nalotu i podtrzymuje zdrową mikroflorę jamy ustnej.

Wybielająca pasta do zębów z bioolejkiem miętowym, wyciągiem z szałwii, i Kalidentem czyści i wybiela zęby, nie rysuje szkliwa, zapobiega tworzeniu się płytki nazębnej. Kalident pomaga wzmocnić szkliwo, wyciąg z szałwii chroni dziąsła, olejek miętowy daje poczucie czystości i świeżości. Pastę opracowano we współpracy z naukowcami w dziedzinie odontologii (budowy zębów).

 

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów