Lista produktów: SYLVECO DLA DZIECI

Naturalne kosmetyki SYLVECO dla dzieci i niemowląt od pierwszych dni życia. Hypoalergiczne nie podrażniają nawet najbardziej wrażliwej skóry dziecka. Wszystkie produkty przebadane dermatologicznie.

Więcej
Sortuj wg
Pokaż:

NATURALNY KREM PIELĘGNUJĄCY DO TWARZY I CIAŁA dla dzieci i niemowląt od drugiego miesiąca życia.

Wysoka zawartość oliwy z oliwek i oleju ze słodkich migdałów natłuszcza, wzmacnia barierę lipidową skóry i chroni przed podrażnieniami. Dodatek witaminy E i panthenolu przeciwdziała odparzeniom, działa łagodząco
i regenerująco na skórę bobasa.

OLIWKA DO CIAŁA Z BETULINĄ dla dzieci i niemowląt od pierwszych dni życia

Kompozycja naturalnych olejów roślinnych i wosku to lekko żelowa formuła, łatwa i przyjemna w aplikacji. Oliwka skutecznie natłuszcza delikatną skórę dziecka, zapobiegając utracie wilgoci, szczególnie w przypadku objawów atopowego zapalenia skóry. 

KREMOWY SZAMPON I PŁYN DO KĄPIELI SYLVECO DLA NIEMOWLĄT I DZIECI

Oczyszcza, nawilża, nie podrażnia i nie szczypie w oczy. Pozostawia skórę i włosy miękkie w dotyku. Połączenie składników nawilżających i natłuszczających gwarantuje utrzymanie naturalnej bariery ochronnej i zapobiega utracie wody.

ŁAGODZĄCA ZASYPKA DO CIAŁA dla dzieci i niemowląt od pierwszych dni życia. Skutecznie pielęgnuje delikatną skórę dziecka. Do stosowania po każdej kąpieli i zmianie pieluszki. Zasypkę można także zastosować do łagodzącej kąpieli u dzieci z objawami atopowego zapalenia skóry. Kąpiel łagodząca: rozpuścić jedną łyżkę zasypki na wanienkę wody.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów