Witamy w NatuRealne!

Sklep NatuRealne to miejsce, w którym znajdziesz kosmetyki tworzone przez ich producentów z pasją i, co dla nas ważne są to kosmetyki organiczne. Jest to zgodne z naszym mottem „Twoje kosmetyki do pielęgnacji – w trosce o piękno, w przyjaźni z naturą.”

W trakcie prac nad sklepem i poszukiwaniu producentów niejednokrotnie słyszałam pytanie; skąd pomysł na nazwę NatuRealne? Cieszyło mnie to ponieważ odpowiedź zawiera cel powstania sklepu z kosmetykami organicznymi. Uznaliśmy, że na tej stronie warto o tym napisać.

Otóż pierwszy człon nazwy nawiązuje do naszego przekonania, że produkcji kosmetyków naturalnie przyświeca troska o piękną skórę. Drugi człon nazwy wyznacza kierunek w którym podążamy i, to do czego jesteśmy przekonani. Tym kierunkiem i przekonaniem jest połączenie wiedzy o dobroczynnych właściwościach darów natury z technologią. I to właśnie dzięki takiemu realnemu połączeniu zyskujemy kosmetyki tworzone w przyjaźni z naturą.

Wspieramy rodzimy rynek, dołożyliśmy wszelkich starań żeby oferta sklepu była bogata w Polskie marki doskonale znające potrzeby wegan i wegetarian, takie jak Bioetiq, Resibo, GoCranberry, GoArgan, Mikkolo, Clochee, Make Me Bio, Your Natural Side, Vianek, Sylveco i wiele innych, których nie sposób wyliczyć a, których znajdziesz w górnej zakładce Producenci.

Ogromnie  cieszy nas, że możemy brać czynny udział w promowaniu zdrowego stylu życia, którego znakomitym uzupełnieniem jest używanie kosmetyków bezpiecznych dla skóry i przyjaznych środowisku.  

Życzymy ekscytujących zakupów i radości korzystania z kosmetyków organicznych.

                                                     Monika Bil Założycielka & Team