Marki Jest 35 marek

Pokazuje 1 - 12 z 35 elementów
 • AG medica

  Chitozan naturalny Sun to pierwszy na świecie kosmetyk opracowany na bazie hydrożelu chitozanu. 

  Zmniejsza uczucie przegrzania i pieczenia skóry. Łagodzi oparzenia słoneczne, uczucie napięcia, swędzenia oraz podrażnienia i stany zapalne skóry po ukąszeniach owadów i depilacji. Unikalny skład sprawia, że produkt jest idealny dla dzieci, alergików i osób ze skóra wrażliwą.

 • BIOK

  Naturalne pasty do zębów Ecodenta łączą w sobie moc natury i postęp naukowy. Pasty do zębów zawierają źródło naturalnego wapnia Kalident, który wzmacnia szkliwo i wypełnia mikropęknięcia i zarysowania.

 • BOCOTON

 • CAFE MIMI

  Naturalne kosmetyki Cafe mimi do codziennej pielęgnacji twarzy, ciała i włosów. Kosmetyki w saszetkach 100 ml - wygodne w podróży i na basen.

 • Clochee

 • DIZAO NATURAL

  Maski w płachcie Dizao Natural zawierają 99,6% naturalnych składników, ich efekt jest porównywalny z wizytą w gabinecie kosmetycznym. Dizao Natural oferuje maski w płachcie w 4 liniach Express Natur, Klasyczna, BOTO-MEZO i BOTO.

  Linia Express Natur -  Maski w płachcie do twarzy oraz maski w płachcie pod oczy (symbol oka w prawym górnym rogu opakowania). Opakowanie zawiera nasycone substancjami aktywnymi płatki włókniny do bezpośredniego nałożenia.

  Linia Klasyczna – Maski w płachcie do twarzy i szyi oraz maski w płachcie pod oczy (symbol oka w prawym górnym rogu opakowania). Maski z linii klasycznej należą do profesjonalnych. Opakowanie zawiera; w etapie 1 nasycone substancjami aktywnymi płatki włókniny do bezpośredniego nałożenia oraz w etapie 2 serum o ukierunkowanym działaniu jednocześnie wzmacniającym efekt stosowania maski.

  Linia BOTO-MEZO – jest bezpieczną alternatywą dla metody iniekcyjnej. Maski w płachcie do twarzy i szyi z linii BOTO-MEZO należą do profesjonalnych. Opakowanie zawiera; w etapie 1 nasycone substancjami aktywnymi płatki włókniny do bezpośredniego nałożenia oraz w etapie 2 serum o ukierunkowanym intensywnym działaniu jednocześnie wzmacniającym efekt stosowania maski.

  Linia BOTO -  Maski w płachcie do twarzy, szyi i pod oczy. Opakowanie zawiera nasycone substancjami aktywnymi płatki włókniny do bezpośredniego użycia.

 • Dr. Konopka's

  Kosmetyki naturalne Dr. Konopka's do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów z unikalną recepturą na bazie olejków i ekstraktów ziołowych opracowaną z myślą o efektywnej pielęgnacji. Kosmetyki Dr. Konopka's zawierają naturalne składniki aktywne niezbędne dla utrzymania dobrej kondycji skóry twarzy, ciała i włosów.

Pokazuje 1 - 12 z 35 elementów